‹  home  ›  O nas  › 

O nas

Biuro rachunkowe DBR sp. z o.o. BIS Sp.k. jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Główną zasadą obowiązującą biuro we współpracy z Klientami jest partnerstwo w interesach, a sukces Klienta jest naszym priorytetem. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy Licencję Ministra Finansów oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi do wysokości 20 000 Euro.

Biuro rachunkowe DBR sp. z o.o. BIS Sp.k.  świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy wszelkie ewidencje, od najprostszych takich jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT do pełnych ksiąg handlowych.

Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak też spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych.

Świadczymy również swoje usługi w formie outsourcingu - tj. usług zewnętrznych. Outsourcing usług księgowych pozwala na zmniejszenie kosztów zleceniodawcy, który nie musi ponosić ich na: - pomieszczenia zajmowane przez dotychczasowe własne służby księgowe, wyposażenie tych pomieszczeń w sprzęt biurowy, komputerowy i oprogramowanie; - wszelkie koszty osobowe, w tym koszty urlopów i zwolnień lekarskich pracowników, koszty świadczeń socjalnych itp. Outsourcing zapewnia w pełni realne poczucie bezpieczeństwa podatkowego klienta, w konsekwencji - komfort w tym zakresie, gdyż wykonawca usług angażuje do ich wykonania taką liczbę pracowników i o takich kwalifikacjach, aby usługi te zostały wykonane w sposób zgodny z przepisami, z należytą starannością i terminowo. Biuro rachunkowe DBR sp. z o.o. BIS Sp.k. zatrudnia prężny zespół fachowców, skoncentrowanych na uczestnictwie w budowaniu sukcesu firmy Klienta. Dewizą naszej firmy jest profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz dostosowanie oferty do jego potrzeb.

Naszym Klientom gwarantujemy:

  •  rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków
  •  fachowe porady
  •  maksymalne zaangażowanie w każde zadanie
  •  elastyczne podejście do zasad współpracy
  •  komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach

 

ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY

DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Zmiana siedziby naszej firmy

Miło nam poinformować, iż od dnia 1 maja 2013 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Nowe biuro znajduje się przy ul. Kłobuckiej 23C lokal 110. Jesteśmy w poblizu Galerii Mokotów, gdzie w jej okolicach powstają nowe obiekty związane przede wszystkim z branżą...

Czytaj więcej ›

Nowa szata graficzna strony internetowej DBR Sp. z o.o. sp. k.

Podążając za aktualnymi trendami graficznymi odświeżyliśmy wygląd naszej strony internetowej. Zapraszamy do korzystania i zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Czytaj więcej ›